Foto levereras av Google Street View och kan vara oprecist:

Industrilokal att hyra, Ekerö, SkogsbovägenSe väg-nr[xxxxxxxx]

SkogsbovägenSe väg-nummer[xxxxxxxxxxxx], Ekerö
  • Industrilokal att hyra
  • 500 - 800 m2
  • Ca. 50 000 kr. per månad
Industrilokal att hyra, Ekerö, Skogsbovägen<span class="blurred street-number" onclick="ProcessAdRequest(542069)"><span class="hint">Se väg-nr</span>[xxxxxxxx]</span>
SkogsbovägenSe väg-nummer[xxxxxxxxxxxx], Ekerö
  • Industrilokal att hyra
  • 500 - 800 m2
  • Ca. 50 000 kr. per månad
FÅ MER INFO OM LOKALEN
Du länkas till en annan portal, som kan kan kräva betalning eller skapande av en använderprofil

Industrilokal att hyra, Ekerö, SkogsbovägenSe väg-nr[xxxxxxxx]

Fakta

  • 542069
  • Industrilokal
  • 500 - 800 m2
  • Ca. 1 000 kr.

Industrilokal Ekerö 800 kvm - ca 4 m takhöjd

Ledig industrilokal på Ekerö/Vifärna med stora portar uppvärmning med luftvärmepump, stora öppna ytor. Stor fastighet på över 2100 kvm. Bör ses!

Marknadsinsikt: Så har denna verksamhetslokal hittats: Denna verksamhetslokal har skapats direkt av en hyresvärd på Verksamhetslokaler.se och ingår som en del av vår löpande bevakning av marknaden för verksamhetslokaler att hyra. Vi samlar in, strukturerar och uppdaterar data om lediga verksamhetslokaler på tvärs av marknaden för att ge hyresgäster och företag en bättre överblick över aktuella hyresmöjligheter, hyresnivåer och utvecklingen i området.